Vetëm kjo modele shqiptare ka aeroplan privat

4
4 1 2

Emina Çunmulaj është një prej modeleve më të famshme shqiptare që ka bërë karrierë ndërkombëtare.

Modelja shqiptare është e martuar me miliarderin Sam Nazarian, i cili është multi-milioner dhe zotëron aeroplan privat.
E këtë e shfrytëzon sa herë t’i nevojitet Emina, e cila kalon të shumtën e kohës në shtëpi duke u përkujdesur për vajzën Ella, transmeton Telegrafi.

M’u këtë e ka bërë gjatë ditës së sotme ku ka publikuar një fotografi para këtij aeroplani.

Ndryshe, Emina nuk dihet nëse do t’i kthehet pasarelave, e cila është shfaqur për herë të fundit para disa vjetëve.

Kërko