Shqiptare më seksi zor se keni parë

2

Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëron Ermal Mamaqin në programin “Xing” në “Tv Klan”. Ajo është maturante në gjimnazin “Petro Nini Luarasi” dhe krahas studimeve ka zhvilluar edhe pasionin e saj për sport si dhe fushat e artit, kryesisht modeling.

Kërko