Kjo është gjyshja më seksi në Kosovë

3

Ajo është nënë dhe ka goxha vjet mbi supe. Por pamja e saj e thotë krejt të kundërtën.

Më një fytyrë pa rrudha, trup elegant me bel të hollë, fotografja Suzana Mushkolaj është një ndër gratë më bukura shqiptare.

Tashmë ajo jo vetëm nënë, por është edhe gjyshe për nipin e saj Noan i cili është djali i këngëtares Argjentina Ramosaj.

Në imazhet e fundit që Suzana ka publikuar në profilin e saj në facebook gjatë qëndrimit në Rugovë, ku ka vizituar familjen e saj, ajo duket shumë seksi e veshur me rroba sportive dhe gjithmonë e gatshme t’i rrijë pranë nipit të vet.

Kërko