Kjo seks bombë e lë në hije Kim Kardashianin (Foto)

2
2 3 4 5 6 7

Modelja ruse e cila jeton në Los Angeles, tashmë po njihet si ”Kim Kardashian” e dytë.

Madje thuhet se Anastrasia Kvitkos, ia ka kaluar zonjës Kim, me përmasat e saj prej një femre bombastike, përcjellë Klan Kosova.

Kjo pasi format trupore të 22 vjeçares po çmendin internetin ku si rezultat i aseteve dhe bukurisë së saj, ajo tashmë ka afër 6 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Kvitkos ndonëse ka një fizik të tillë, ka mohuar të ketë pasur kirurgji plastike por ka pranuar se format e saj ajo i ka arritur duke punuar në palestër.

 

Kërko