Kunata e Kim Kardashian vjen me paraqitjen e radhës (Foto)

1

Blac Chyna është rikthyer në rrjetet sociale me paraqitjen e radhës.

Kunata e yllit televiziv, Kim Kardashian çdo herë di të paraqitet shumë provokative dhe seksi.

Chyna dukshëm po mundohet të jetë më në qendër të medias rozë.


Kërko