Modeles i dërgojnë fotografi të penisëve, shikoni reagimet e saj (Video 18+)

1111

Laci Kay Somers është një modele dhe yll i Instagramit.

Së fundmi, bjondina 24-vjeçare ka publikuar një video ku ajo shihet duke reaguar ndaj fotografive të organit gjenital mashkullor, të cilat ajo thotë se meshkujt ia dërgojnë rregullisht në këtë rrjet social.

Laci pohon se në mesazhet e saj në Instagram ajo merr dhjetëra fotografi të penisëve në ditë, mirëpo rrallë herë i shikon ato.

Për këtë video, ajo ka vendosur që t’i shikojë të gjitha, dhe reagimet e saj janë nga më të ndryshmet.

Kërko