Moti s’e keni parë Rita Orën më seksi se kaq (Foto)

1 2 3 Rita Ora Shape Magazine

Credit: Arthur Belebeau/SHAPE 5

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka pozuar për revistën prestigjioze “Shape”.

Ajo ka shkëlqyer në fotografitë e realizuara për numrin e muajit maj të kësaj reviste.

26-vjeçarja në këtë intervistë ka treguar se është duke bërë disa punë të rëndësishme aktualisht.

Sa i përket albumit të ardhshëm, Rita thotë se është shumë krenare për punën që ka bërë dhe se “do të shokojë njerëzit”.

 

Kërko