Ngushëllimi i Messit – të pasmet e Miss BumBum

4

Fansja më e madhe e Lionel Messit, Suzy Cortez, ka reaguar menjëherë që ta ngushëllojë superyllin argjentinas.

Barcelona pësoi me rezultat 3-0 nga Juventusi në Ligën e Kampionëve dhe dikur femra me të pasmet më të mira ka publikuar një fotografi në Instagram, ku ka vënë në plan të parë pikërisht asetin e saj më të njohur.

Kërko