A keni parë ndonjëherë të pasme si këto?! (Foto)

5

Tash e një kohë, në faqet rozë të mediave ka qenë padyshim edhe prezantuesja e motit Yanet Garcia.

Ajo është një femër super-seksi dhe sigurisht ka bërë për veti të gjithë meshkujt që e kanë parë.

Garcia, në llogarinë e saj në Instagram ka mbledhur hiç më pak se 4.2 milionë ndjekës dhe mund të themi lirisht se po e “çmend” rrjetin me trupin dhe të pasmet e saj.

Kërko