Beatrix Ramosaj përshëndet nga shtrati, ja si duket pa tualet

1

jo është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare dhe për këtë arsye nuk druhet që herë pas here të publikojë edhe foto pa make-up.

Madje këtë mëngjes Beatrix Ramosaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku sapo është zgjuar nga gjumi duke dashur ti urojë ndjekësve të saj një ditë të mbarë./Gazeta Express/

Kërko