Kaltrina, modelja nga Prishtina që ka asete bombastike (Foto)

1

Modelja e njohur Kaltrina Jashari mahnit me format e saj bombastike.

Modelja nga Prishtina që jeton në Amerikë është njëra ndër modelet që ka marr famë dhe përfaqëson Kosovën në modelizëm.

Ja disa foto të saj ku shihen format e saj tepër seksi duke mos e anashkaluar edhe bukurinë e saj që e ka.

Kërko