Kjo bukuroshe po i trullos të gjithë me gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike (Foto)

10
10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15

Konstantina Gianni ka një llogari në Instagram plot me fotografi mahnitëse.

Më poshtë Gazeta Express sjell për ju disa nga fotografitë më të “nxehta” të bukuroshes greko-vietnameze, ku ajo nuk heziton ta shfaqë trupin e saj fantastik.

Do ta keni shumë (shumë) të vështirë të mos ia bëni “Follow” në Instagram pasi t’i shihni ato.

 

Kërko