Kjo është 20 vjeçarja e cila pozon gjysmëlakuriq (Foto+18)

1

Hailey Baldwin vazhdon të mahnisë në Instagram, teksa së fundmi ka postuar një foto topless me të brendshmet e Calvin Klei.

Modelja 20-vjeçare ka postuar një foto për revistën Elle duke mbuluar gjoksin me krahë.

Fotot janë bërë nga fotografi profesionist Terry Tsiolis ku tregon fizikun e saj të tonifikuar.

Hailey është vetëm një nga disa modele që kanë kopertinën e tyre të Elle për muajin maj. Përveç saj kanë pozuar edhe Bella Hadid, Maria Borges, Elsa Hosk, Jasmine Tookes dhe Candice Huffine.

Kërko