Mbahuni djema! ‘Bomba’ britanike i heq rrobat në setin e ri

5

22-vjeçarja nuk ka hezituar të heq rrobat për të pozuar topless.

Demi Rose Mawby po i tregon dita-ditës reperit Tyga se sa i pafat ishte që e humbi.

Bukuroshja britanike ka ndezur imagjinatën e të gjithë fansave të saj në setin e ri fotografik, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

22-vjeçarja nuk ka hezituar të heq rrobat për të pozuar topless, me një palë të brendshme ngjyrë rozë.

Imazhet e saj të nxehta, ajo i ka publikuar në Snapchat dhe ato po vazhdojnë të thyejnë rrjetin.

Kujtojmë se Demi ka pasur një romancë të shkurtër me reperin Tyga, gjatë kohës sa ai ishte i ndarë nga ylli Kylie Jenner.

Kërko