Olta Gixhari pozon në të brendshme (Foto)

1

Aktorja shqiptare Olta Gixhari siç duket nuk ka të ndalur.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën aktorja duket shumë seksi.

Ajo pozon nga një vend malor dhe vetëm me brekë dhe sutjena./Arbresh.info

Kërko