Era Istrefi provokon para se të performojë në Coachella

1

Këngëtarja kosovare, Era Istrefi është shfaqur me një veshje shumë provokuese një natë para se të performojë në festivalin më të madh në botë, Coachella.

Ajo ka veshur një palë pantallona transparente ku dalin në pah linjat e saj, kryesisht në të pasme dhe këmbë. Edhe pse me një veshje joshëse, ylli i hitit ‘Redrum’ ka thënë se ndihet shumë rehat kështu.Me këtë postim këngëtarja ka paralajmëruar se ajo i ka hyrë fuqishëm tregut botëror pasi do të performojë të hënën në festival.

Kërko