Gjoksi dhe të pasmet e saj e ‘kallën’ Instagramin (Foto)

8

Ajo është femën superseksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e deshmojnë këtë ma së miri.

Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears, ka postuar fotografi mjaft n’Instagram kohëve të fundit.     

Kërko