Goodger luan golf në Dubai (Foto)

1

Lauren Goodger po shijon pushimet e saj në Dubai. Ajo po kalon momente të gëzueshme nën shoqërinë e mikeshave të saj, ku me të cilat është parë dhe të luajë golf.

Ish-ylli i Towie duket se është në formë përfekte. E veshur me bikini të kuqe ajo nuk ka mundur që t’i shpëtojë syrit të paparacëve.

Kërko