Kështu dukej Dilara para serialit ‘Fate të kryqëzuara’ (Foto)

1

E kemi parë gjithmonë me veshje zyrtare dhe serioze, por vetëm në serial.

Në jetën reale Ebru Ozkan e njohur si Dilara nga seriali “Fate të kryqëzuara” duket shumë ndryshe. Në fotot e publikuara para xhirimeve të serialit, aktorja shfaqet me flokë kaçurrela dhe teper seksi.

Në një set fotografik për Tempo stili i saj nuk përkon fare me atë në serial e për më tepër shfaqet me një pamje metalare veshur komplet me të zeza e grim të errët.
38-të vjeçarja është e martuar në jetën reale me aktorin Ertan Saban./who

Kërko