Media italiane rendit 5 futbollistet më seksi, mes tyre edhe një shqiptare (Foto)

1

“Calcio Fanpage”, portali italian i dedikuar futbollit, ka përzgjedhur 5 futbollistet më seksi në ligat europiane.

Mes vajzave është edhe futbollistja nga Kosova e cila luan për klubin e Manchester City dhe me kombëtaren e Suedisë, Kosovare Asllani.

Toni Dugan, Manchester City

Suzan Grent, Motherwell

Anuk Hogendijk, Ajax Vruven dhe Kombëtarja e Holandës

Laure Bullo, PSG dhe Kombëtarja e Francës

Kërko