A e keni ditur se “Zejnep” ka një motër binjake? (Foto)

1

Të gjithë e njohim aktoren Hazal Filiz Küçükköse për bukurinë e saj.

Së fundmi ajo është pjesë e serialit “Kara Sevda” në rolin e Zejnepes.

Por pak kemi ditur nga jeta e saj personale, dhe ajo çfarë na ka çuditur nga aktorja është fotografi e fundit e publikuar. Askujt nuk do të ja kishte marrë mendja se aktorja kishte një motër binjake identike si vetja./Arbresh.info

Kërko