Modelja dhe bukuroshja shqiptare, Angela Martini kësaj here ka zgjedhur disa foto shumë provokative me të dashurin e saj

1

Ajo ka vendosur që të pozojë bashkë me të dashurin e saj milioner.

Këto fotografi ajo i ka realizuar në California derisa duket se bukuroshja shqiptare është e dashuruar kokë e këmbë në rumunin milioner. /GazetaExpress/

Kërko