Greta Koçi transformohet, si ju duket pamja e saj e re (Foto)

1

Këngëtarja Greta Koçi ka guxuar me ‘look’-un e saj.

Me këtë model të ri flokësh këngëtarja duket krejt ndryshe. Greta ka prerë flokët me balluke, tendencën e fundit për këtë vit.

“Stili është përgjigja e çdo gjëje”, shkruan Greta në foton ku ka ekspozuar pamjen e saj të re. Gjithashtu këngëtarja ka ngryshuar dhe nuancën e flokëve duke krijuar një pamje perfekte për ditët e ngrohta që po afron. /Gazeta Express/.


Kërko