Modelja që po çmend rrjetet sociale (Foto)

1

Jemi mësuar gjithmonë që modelet t’i shohim në top form dhe me trupa perfekt.

Por modelja Iskra Lawrence thyen këto ligje, ajo tregon se të jesh dobët në peshë nuk do të thotë patjetër që të dukesh bukur.

Modelja Lawrence ka linjat trupore që shumë kush do t’i ëndërronte, nuk ka peshën ideale por duket bukur.

Ajo ka vendosur që të pozoj në të brendshme, e sigurisht që kjo nuk ka kaluar pa u komentuar nga fansat e saj.

Kërko