Ish e dashura e Ronaldos sapo ‘futi’ në krizë çdo femër, ja si duket ajo pas lindjes (Foto)

1

Ish e dashura e Cristiano Ronaldos javë më parë u bë nënë për të parën herë e sot duket më seksi se kurrë.

Si duket shtatzënia nuk ka ndikur aspak negativisht te modelja e cila pas lindjes publikoi një foto me të cilën kompleksoi pothuajse secilën femër.

Linjat perfekte ashtu siç edhe i kishte para se të lindte, barkun e rrafshët e detaje të tjera janë ato të cilat kanë marrë vëmendjen e fansave, publikut e mediave rozë.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk lidhjen e tyre por edhe momentet sigurisht të këndshme pranë foshnjes po i mbajnë për vete madje komentuesit pranë fotos së fundit i kanë kërkuar ta publikoi një foto të fëmijës.

Kërko