Joanna Krupa tradhëtohet nga fustani, i shfaqet ‘zogu’

1

Joanna Krupa shquhet për postimin e fotografive në llogarinë e saj në Instagram.

Por mbrëmë modelja është tradhëtuar keq nga era dhe fustani.

Pa qëllim asaj i është shfaqur ‘zogu’, por Krupa nuk është se u brengos shumë për këtë akt. Me modesti ajo u mundua që të mbulojë pjesët intime.

Kërko