Në pikë të ditës, Kallashi pozon gjysmëlakuriq

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi është shumë e përfolur në mediet rozë.

Ajo ka marrë gjithë vëmendjen me mënyrën se si ajo vallëzon dhe format e saj bombastike.

Kallashi shumë shpesh provokon fansat e saj me fotografi të nxehta.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet e shtrirë dhe gjysmëlakuriq.

Ajo kishte vënë në pah të pasmet e saj bombastike

Kërko