Këto tri bomba të showbizit çmenden pas Xherdan Shaqirit (Foto)

Xherdan Shaqiri Erscheint Zum Zusammenzug Der Schweizer Fussball Nationalmannschaft Am Montag, 8. Oktober 2012, In Feusisberg. (KEYSTONE/Steffen Schmidt)

Ilda Bejleri, Albana Osmani dhe se fundmi edhe këngëtarja Eva, të tri këto femra të showbizit shqiptar të cilat e pëlqejnë yllin e Stokit.

Xherdan Shaqiri, anëtari i Stoke Cityt është një nga lojtarët më të famshëm shqiptar sot në botën e futbollit. Shaqirin jo vetëm adhuruesit e futbollit e pëlqejnë shumë, por atë e pëlqejnë jashtëzakonisht shumë edhe “bombat” e showbizit shqiptar.

Ilda Bejleri prezentuesja e “Top Channel”, jo rrallë herë është parë duke i pëlqyer fotografitë e Xherdanit në Instagram, madje në kohën kur Shaqa luante te Inter, zeshkania seksi e kishte vizituar lojtarin dhe kishte realizuar një intervistë më të. Në mediat rozë ishte përfolur shumë që dyshja kanë kaluar disa netë bashkë.

Albana Osmani, kolegia e Ildës te Top Chanel, po ashtu është një nga ato femra që çmendet pas “Messit të alpeve”. Osmani jo rrallë herë e komplimenton publikisht sulmuesin në rejtet sociale.

Dhe e fundit e cila publikisht ka deklaruar që e pëlqen ish- anëtarin e Bayernit është këngëtarja seksi nga Tirana, Eva Ndoja. Kjo e fundit në një emision në Vizion Plus kishte deklaruar që do të martohej me Kosovarin.

Kërko