Provokon Zaimina, ngre këmben dhe tregon ‘zogun’ (Foto)

20

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është gjithmonë e më ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo di si t’i bëjë për vete fansat e saj, duke publikuar shpesh herë fotografi të ndryshme provokuese në SnapChat dhe Instagram.

Së fundmi, ajo është shfaqur shumë seksi në disa fotografi të reja në veturë, fotografi të cilat ajo vendosi t’i ndajë me fansat në InstaStory.

Në një nga imazhet më provokuese, këngëtarja Vasjari shfaqet duke prekur me dorë pjesët intime të saj.

Ndonëse vërehet pak me vështirës, prapëseprapë Zaimina tërheq vëmendjen e meshkujve me gjestet e saj provokuese.

Kërko