Shikojeni sa seksi është bërë vogëlushja me sytë më të bukur në botë (Foto)

1

Fotoja që shihni në fillim bëri xhiron e botës 10 vite më parë duke i dhënë francezes Thylane Blondeau titullin si ‘vogëlushja më e bukur në botë’.
Po ku ndodhet sot kjo vogëlushe kaq bukuroshe dhe çfarë bën…?

Blondeau, tashmë 16 vjeçe ka realizuar shërbime fotografike dhe ka marrë pjesë në pasarelat e një sërë shtëpive të modës.

Ajo ka dalë në kopertinën e ‘Vogue’ në vitin 2011 e tashmë ka nënshkruar kontratë më “IMG Models”, “L’Oreal” etj., ka debutuar në tapetin e kuq në Kanë, si dhe në një sërë eventesh të tjera të rëndësishme

Kërko