Kritikohet nga fansat për të pasme plot celulit, ja si kundërpërgjigjet Kimi (Foto)

1

Njihet si njëra ndër femrat më seksi në botë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Kim Kardashian e cila këto ditë është përfolur shumë për shkak të celulitit të saj.

Kim e cila po shijon pushimet në Meksikë së bashku me motrën e saj, ka marrë shumë kritika pasi ajo ishte parë në bikini dhe i është vërejtur celuliti tek pjesa e të pasmeve.

Por Kimit si duket nuk po i intereson kjo çfarë thonë. Kim ka thënë se po mundohet ta largojë dhe se ajo ka celulit si çdo grua tjetër.

Kërko