Këngëtarja me famë botërore uron Ilir Metën për postin e ri (Foto)

1

Lajmi për zgjedhjen e Ilir Metës President i Shqipërisë ka zgjuar vëmendjen e të gjithëve.

Të shumtë kanë qenë urimet nga bota e politikës, por nuk ka munguar dhe reagimi i një prej këngëtareve shqiptare me famë botërore.

Bebe Rexha, e cila është një nga kushërirat e Monikës ka bërë një urim special në Snapchatin saj për këtë emërim të Metës.

“Urime Ilir dhe Monika”- ka shkruar Bebe në një foto të realizuar së fundmi të çiftit Meta-Kryemadhi.

Kërko