Enca zbulon të dashurin, ja si është ai (Foto)

1

Deri më tani ajo është një nga këngëtaret beqare më të përfoluara.

Enca është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin Noizy, por gjithçka u shua pas ndarjes së saj nga OTR.

Por në lojë është futur deh Françeska Jaçe ish banorja e Big Brpther, e nominuar si nëj partnere e mundshme e Encës.

Këngëtarja ka turbulluar ujrat deh ka shtuar më tepër dyshimet për një lidhje të saj pas postimit të fundit. Pa fund thirrje të humbura në tel dhe “ I dashur posesiv”-shkruan Enca. Kush të jetë ai që e kërkon kaq shumë këngëtaren.

Kërko