Aksidentohen me veturë Mozzik dhe Getinjo (Foto)

12

Reperët kosovarë Getinjo dhe Mozzik janë përfshirë në një aksident komunikacioni.

Në disa fotografi nga lajmi.net, shihet se dyshja janë mirë por në aksident janë përfshirë dy vetura duke u ndeshur më pas edhe me një shenjë komunikacioni.

Ky aksident ka ndodhur në lagjen Dardania afër Postës së madhe. Sipas fotografive, duket se shkaktar për aksidentin mund të jenë reshjet e shiut.

Kërko