Modelja me mbipeshë pozon “nudo” (Foto 18+)

1

Modelja e njohur Ashley Graham është paraqitur lakuriq në numrin më të ri të revistës V.

29 vjeçarja përveç paraqitjes së saj ajo ka folur edhe rreth celulit të saj, dhe fëmijërisë së saj të dhimbshme, duke treguar se si i drejtohej nënës së saj kur ishte fëmijë se mendonte se ishte komplet yndyrë dhe shumë e shëmtuar, shkruan dailymail.

Por ajo tani e mendon të kundërtën që pesha nuk e cakton vlerën e saj.

Ajo po ashtu ka folur edhe rreth asaj se sa është ndier keq me peshën e saj dhe se si nëna e saj e ka ngushëlluar duke i thënë se nuk ka rëndësi pamja e trupit, dhe se trupi nuk mund të ndryshoj jetën e dikujt.

Ashley ka treguar po ashtu se tani mediat sociale janë një platformë shumë e mirë për të rinjtë që nuk pranohet lehtë nag shoqëria.

Kërko