Ronaldo pëlqen videon e këngëtares kosovare

60

Cristiano Ronaldo pëlqen videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës.

Futbollisti i njohur portugez, dhe ylli i Real Madridit, ka pëlqyer videon e këngëtares kosovare, Rita Orës, në rrjetin social Instagram.

Rita ka pubklikuar një video çasti në kryqytetin francez në Paris, dhe Ronaldo nuk ka hezituar t’i bëj “like” asaj.

Kërko