Edhe Edona Llalloshi me projekt të ri muzikor (Foto)

Projektet e reja muzikore nuk kanë të ndalur, siç duket kjo verë do të jetë plotë me hite.

Këtë herë këngëtarja Edona Llaloshi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo këtë lajm e ka bërë publik në rrjetin social Facebook, ku përpos projektit ajo ka zbuluar edhe bashkëpunëtorët e saj në këtë projekt.

Është Florent Boshjanku dhe Arsim Boshnjaku ata me të cilët po bashkëpunon Edona.

E neve na mbetet që të presim këtë këngë të re.

Kërko