Mihrija provokon me 50 vitet e saj (Foto)

1

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarja Mihrije Braha ka provokuar me fotografi dhe klipe.

Edhe sonte, ajo përmes një fotoje të hedhur në Instagram, dukej tejet seksi me pamjen e saj, duke ngjarë me një vajzë të re.

Mihrija shihet paranë një veture në të cilën mbahej me dorë dhe kishte ngritur këmbën lartë, duke pozuar si modele.

Kërko