Andrra tregon sa i zoti është bërë djali i saj (Foto)

20

Pak ditë më parë Sinan Hoxhës dhe Andrra Destani ka festuarditë ditëlindjen e parë të “Ansit”.

Andrra tashmë duket që është një nënë e lumtur dhe po i shijon çdo caste me djalin e saj.

Së fundmi Andrra ka publikuar video të shkurtra në Inststory ndërsa shfaqet duke lozur Ansi i cili është rritur dhe duket se gëzon shëndet të plotë.

Kërko