Tani duken seksi por shikoni si kanë qenë Eli Fara dhe vajza e saj Marina, vite më parë (Foto)

10

Këngëtarja Eli Fara dhe vajza e saj Marina kanë një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën saqë në çdo dalje duken si motra më shumë se nënë e bijë! Këngëtarja e mirënjohur, nuk e fsheh asnjëherë krenarinë për dhuratën më të mirë që i ka dhuruar jeta, pikërisht Marinën.

Kjo e fundit është një ndër vajzat më të përfolura dhe më seksi shqiptare, jo vetëm për fakti se është e bija e Eli Farës, por prej linjave seksi që jo rrallë herë na i ekspozon.

Vitet janë thjesht një shifër për Elin pasi edhe pse në një moshë të madhe, këngëtares së njohur nuk i është afruar fare “plakja”. Marina është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto në Instagram me mamanë e saj, e cila duket po aq e bukur sa sot.

Kërko