Elita Rudi përvëluese në foton e fundit (Foto)

60

Moderatorja e njohur kosovare, njeherësh dhe e dashura e reperit Gjiko po çmend fansat e saj me bukuri shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto me fustan të bardhë, që vë në pah linjat e saj perfekte.

Për dukjen e saj po përkujdeset grimerja e famshme Sellma.

Ja si duket ajo.

Kërko