Enca harron gjoksin, kësaj here ekspozon këmbët (FOTO)

20

Këngëtarja e cila çdo ditë ka provokuar fansat me gjoksin e saj, sot nuk e ka bërë këtë.

Enca Haxhia sot për çudi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, mirëpo me gjoks të mbuluar.

Ajo u paraqit me një fustan shumë të bukur dhe në një pishinë.

Kërko