Zhvishet tërësisht Sofia Vergara: A është ajo 45-vjeçarja më seksi? (Foto)

1

Aktorja dhe modelja kolumbiano-amerikane, Sofia Vergara, vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botë.

Vergara, 45-vjeçare, së fundmi i ka hequr të gjitha rrobat, për të pozuar krejtësisht lakuriq për revistën “Women’s Health”.

Ajo ka treguar trupin e saj mahnitës në ballinë, dhe në brendësi të revistës së njohur për gratë.

Kërko