Mbrëmë u fejuan por ja sa vite Mimoza Shkodra është me e vjetër se Seldi

10
Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu mbrëmë janë fejuar.
 Çifti i ri i shoubizit shqiptar dashurinë  e tyre e kanë kurorëzuar me fejesë dhe po ndjehen të lumtur pranë njëri-tjetrit, të paktën kështu po e shprehin përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net

Mimoza dhe Seldi janë çifti që kanë dëshmuar që dashuria nuk njeh moshë.

Kjo se, këngëtarja Shkodra edhe pak ditë bëhet tre vite më e vjetër se i fejuari i saj.

Mimoza me datë 26 të këtij muaji bëhet 33 vjeçare kurse Seldi ka 30.

Të paktën kështu thuhet në kërkimet në rrjetet sociale!

Kërko