Jo vetëm gjoksi, shikoni të pasmet e juristes më seksi shqiptare!

20

Ajo është një juriste në profesion, por që pëlqen gjithmonë të provokojë me fotot që bën.

Bëhet fjalë për Redona Koci e cila i çmend të gjithë me pamjet e saja.

Ajo shpeshherë provokon me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja është një vajzë nga Tirana, por që është bërë e njohur si modele.

Redona është një ndër femrat më të nxehta të momentit dhe jo vetëm në Tiranë, por edhe më gjerë.

Në fotografin e fundit juristja seksi shfaqet vetëm në të brendshme ku në pah i ka vë të pasmet e saja super ‘gjigante”.

Kërko