Shikoni sa ‘cool’ duket gjyshi i Ledrit

30

Ai njihet si njëri ndër reperët më të dashur për publikun e sidomos nga femrat.

Është ky reperi Ledri Vula i cili gjithmonë është në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë, transmeton

Përveç muzikës që bën, Ledri gjithmonë është veçuar edhe për stilin e tij. Por duket se për shijen ‘cool’, ka pasur kujt t’i ngjajë.

Reperi i famshëm së fundmi në llogarinë e tij në Instastory ka postuar një fotografi ku shihet gjyshi i tij. Ndonëse në moshë ai duket i veshur me shumë stil. Mbi të gjitha ai ka në kokë një kapelë që mban titullin e këngës më të re të Ledrit “TTZ”.

Kërko