Anastasia e ‘dridhë’ rrjetin me këto foto tejet seksi

60

Anastasia Kvitko aktualisht ndodhet në Miami.

Bjondja ruse është veshur me shumë stil derisa në pah ka nxjerrë linjat e saj trupore- shkruan Indeksonline.

Ajo si gjithmonë duket shumë seksi dhe më në formë se kurrë. Një fizik si të Kvitkos mund ta kenë zili e ‘ëndërr’ shumë femra anë e kënd botës.


Kërko