Shkarkohet trajneri i madh i Premierligës

85

West Ham ka shkarkuar trajnerin, Slaven Bilic pas humbjes 4-1 kundër Liverpoolit.

Edhe pse ende nuk është bërë zyrtare, mediat angleze konfirmojnë se gjatë ditës së sotme, klubi i Premierligës i ka dhënë lajmin trajnerit kroat.

Bilic është pjesë e West Hamit që nga viti 2015 dhe këtë sezon gjendet në pozitën e 18-të me 9 pikë.

Kërko