Ajola Xoxa ndan më në fund lajmin e gëzuar dhe të shumëpritur

30

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka dhënë lajmin e madh.

Më në fund do mund të shohim talentin e saj në regji. Ajola Xoxa dhe këngëtarja Miriam Cani kanë gati projektin e tyre më të fundit.

Pak javë më parë Mirimi ka treguar se do të publikonte këngën e saj Meteor nëj bashkëpubnim ky me Ajolën. Për të gjtihë ishte nëj surprizë dhe më në fund ato kanë zbuluar nëj pjesë të realizimit.

‘po pres me padurim që të gjtihë të shohin këtë. Projekt i ri me Miriam Canin.  Me ne fund jetesova qiellin e nates plot me yje shumengjyresh qe kam patur gjithmone ne ëndërr’ shkruan Ajola krah videos.

Këngën dhe videoklipin e plotë do të mund ta shikoni vetëm në 20 nëntor.

Kërko