Kaq sharmante do duket Marina sonte në emision

1

Marina Vjollca sonte e ka emisionin.

Ajo e ka bërë të ditur në Instagram se si do duket, shkruan arbresh.info.

Bukuroshja e cila është e martuar me reperin kosovar Geti duket tejet seksi.

Për më shumë shikoni dhe gjykoni vet.

Kërko